O nás

Hotel - U sv. Jana v Šilheřovicích může návštěvníkům aktuálně nabídnout ubytovácí kapacitu až 25 lůžek, s možností až 5-ti přistýlek. Hotel disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými a jedním 4-lůžkovým pokojem.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je hotelový parking. Free WIFI je v celém hotelu. Stravování zajišťuje vlastní hotelová restaurace s terasou. Rádi Vás pohostíme také v nedaleké klubové restauraci Park Golf Club Ostrava.

Hotel dále nabízí půjčovnu jízdních kol nebo možnost využívat 100 metrů vzdálené golfové hřiště. Našim hostům nabízíme zajímavé slevy v rámci partnerství s Park Golf Club Ostrava.  

Hotel a restaurace je umístěná v historické budově s otevřeným krbem. Součástí restaurace je letní terasa. Kapacita restaurace je cca 50 osob a stejně tak i terasa je přizpůsobena pro stejný počet hostů.

Hotel a jeho okolí nabízí mnohé sportovní využití. V blízkosti hotelu se nachází nejen dva tenisové kurty, ale také 18-ti jamkové golfové hřiště (Park Golf Club Ostrava). Jeho součástí je také driving range, vodní plochou, již brzy také sluneční terase nebo také zámek a nádherný park. 

Od Ostravy je hotel vzdálen cca jen 12 km, od letiště Ostrava - Mošnov cca 30 km. Hotel se nachází na jednom z nejkrasnějších míst v destinaci Horního Slezska. 

Hotel nabízí optimální poměr cena x kvalita, servis. Hovoříme Polsky, Anglicky, Rusky.