O nás

Hotel & Restaurant - U sv. Jana v Šilheřovicích Vám může nabídnout nejen ubytování (kapacitu až 35 lůžek), ale také servis naší restaurace. Hotel disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými, jedním 4-lůžkovým pokojem a jedním dvoj-pokojem pro 5 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je hotelové parkoviště. Free WIFI je v celém hotelu.

Stravování zajišťuje vlastní hotelová restaurace s terasou. V období od Dubna do Října Vás navíc rádi pohostíme také v nedaleké stylové Restauraci PALMENHAUS (přístupná nejen hráčům golfu, ale i veřejnosti). Kapacita naší hotelové restaurace je až 30 osob. Vaříme tradiční jídla české a slezské kuchyně. V naši nabídce najdete nejen klasiku, ale také speciality ze zvěřiny nebo pravou českou rybu. Součástí restaurace je otevřený krb.  Čepujeme české pivo PilsnerUrquell a také zdejší a oblíbený Radegast.  

Pro ubytované hosty máme slevu až 30 % na využití místního 18-ti jamkového golfového hřiště. Firmám a  skupinám nabízíme zajímavé slevy a kompletní servis v rámci partnerství s Park Golf Club Ostrava.  

Hotel a restaurace je umístěná v historické budově s otevřeným krbem. Součástí restaurace je letní terasa. Kapacita restaurace je cca 35 osob a stejně tak i terasa (aktuálně v rekonstrukci) je přizpůsobena pro stejný počet hostů.

Krom golfu Vám hotel a jeho okolí nabízí mnohé další sportovní vyžití. V blízkosti hotelu se nachází nejen dva tenisové kurty, ale také mnoho km cyklostezek. Pokud si chcete jen odpočinout, pak je zde k dispozici úžasné a klidné místo k romantickým procházkám v zámeckém parku, k vidění je dále zámek - bývalé sídlo rodiny Rothschildů. V místě také terasa s výhledem nejen na park, ale také na místní jezírko.  

Od Ostravy je hotel vzdálen cca jen 10 km, od mezinárodního letiště Ostrava - Mošnov cca 30 km. Hotel se nachází na jednom z nejkrasnějších míst v destinaci Horního Slezska. 

Hotel nabízí optimální poměr cena x kvalita, servis. Hovoříme Polsky, Anglicky, Rusky.