O nás

Hotel & Restaurant Šilheřovice Vám nabídne nejen ubytování až pro 35 hostů, ale také stylový servis restaurace. Hotel disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými pokoji, jedním 4-lůžkovým pokojem a jedním dvoj-pokojem pro 5 osob. Dále máme k dispozici Apartmán s výřivou vanou pro 2 osoby a Apartmán se 3 ložnicemi a kuchyní pro 6 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je hotelové parkoviště. Free WIFI je v celém hotelu.

Stravování zajišťuje restaurace Lokal Bistro, která je součástí hotelu. 

Pro ubytované hosty máme slevu až 30 % na využití místního 18-ti jamkového golfového hřiště. Firmám a  skupinám nabízíme zajímavé slevy a kompletní servis v rámci partnerství s Park Golf Club Ostrava.  

Krom golfu Vám hotel a jeho okolí nabízí mnohé další sportovní vyžití. V blízkosti hotelu se nachází nejen dva tenisové kurty, ale také mnoho km cyklostezek. Pokud si chcete jen odpočinout, pak je zde k dispozici úžasné a klidné místo k romantickým procházkám v zámeckém parku, k vidění je dále zámek - bývalé sídlo rodiny Rothschildů. V místě také terasa s výhledem nejen na park, ale také na místní jezírko.  

Od Ostravy je hotel vzdálen cca jen 10 km, od mezinárodního letiště Ostrava - Mošnov cca 30 km. Hotel se nachází na jednom z nejkrasnějších míst v destinaci Horního Slezska. 

Hotel nabízí optimální poměr cena x kvalita, servis. Hovoříme Polsky, Anglicky, Rusky.