O nás

Hotel - U sv. Jana v Šilheřovicích může návštěvníkům aktuálně nabídnout ubytovácí kapacitu až 25 lůžek, s možností až 5-ti přistýlek. Hotel disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými a jedním 4-lůžkovým pokojem.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je hotelové parkoviště. Free WIFI je v celém hotelu. Stravování zajišťuje vlastní hotelová restaurace s terasou. V období od Dubna do Října Vás rádi také pohostíme v nedaleké Restauraci PALMENHAUS (přístupná veřejnosti), jež je součástí Park Golf Club Ostrava.

Hotel dále nabízí půjčovnu jízdních kol nebo možnost slev při využití místního 18-ti jamkového golfového hřiště. Našim hostům nabízíme zajímavé slevy v rámci partnerství s Park Golf Club Ostrava.  

Hotel a restaurace je umístěná v historické budově s otevřeným krbem. Součástí restaurace je letní terasa. Kapacita restaurace je cca 50 osob a stejně tak i terasa je přizpůsobena pro stejný počet hostů.

Krom golfu hotel a jeho okolí nabízí mnohé další sportovní vyžití. V blízkosti hotelu se nachází nejen dva tenisové kurty, ale také km cyklostezek. Pokud si chcete jen odpočinout, pak je zde k dispozici úžasné a klidné místo k procházkám v zámeckém parku, k vidění je dále zámek - sídlo rodiny Rothschildů. V místě také terasa s výhledem nejen na park, ale také na místní jezírko.  

Od Ostravy je hotel vzdálen cca jen 10 km, od mezinárodního letiště Ostrava - Mošnov cca 30 km. Hotel se nachází na jednom z nejkrasnějších míst v destinaci Horního Slezska. 

Hotel nabízí optimální poměr cena x kvalita, servis. Hovoříme Polsky, Anglicky, Rusky.