Ceník a podmínky

Příjezd (Check-in)  : od 14:00 hod. (2 p.m.) do 22:00 hod.  
Odjezd (Check-out): do 11:00 hod. (11 a.m.) nebo dle dohody ...

Ceník platný od 1.1.2019. Ceny jsou uvedeny v CZK. 

Ubytování na 1 noc / 1 night

Ubytování na 2 a více nocí

V některých pokojích je možno dle dohody umístit přistýlku ... 250,- / Kč / os. / noc.

Specifikace pokojů:

2-lůžkový standard (S) ... 2 x single (twin) bed

2-lůžkový comfort (C) ... 1 x double bed

3-lůžkový standard (S) ... 3 x single (twin) bed

3-lůžkový comfort (C) ... 1 x double + 1 x single (twin) bed

4-lůžkový comfort (C) ... 1 x double + 2 x single (twin) bed

Apartmán A1 ... 1 x double + 1 x single (twin) bed 

ZMĚNA CENY! HOTEL si vyhrazuje právo změny ceny oproti ceníku. Ceny oproti platného ceníku se mohou stanovit individuálně, po dohodě s hostem. 

Snídaně

V ceně ubytování není snídaně. Snídani je možno objednat za příplatek v den příjezdu. Příplatek za snídani pro ubytované hosty je 100,- až 125,- Kč/den (bufet snídaně) dle dohodnutého rozsahu, případně si snídani můžete vybrat ze snídaňového menu. Děti do 4 let mají snídani formou bufetu ZDARMA, je-li takto snídaně podávána. V případě větších skupin nebo po dohodě je snídaně podávána formou bufetu. Standardní doba výdeje snídaně je od 7:30 hod. do 10:00 hod., případně po dohodě možno i v jiném čase. Po dohodě Vám můžeme také připravit snídaňový balíček. 

Bonusy, slevy, příplatky

Ceny jsou uvedeny vždy za noc a v CZK (Kč) vč. DPH. Děti do 3 let mají pobyt ZDARMA bez nároku na lůžko. Dětskou postýlku Vám na vyžádání můžeme zapůjčit za poplatek 300,- Kč. V případě oslav, svateb, skupinových pobytů, firemních akcí nebo dlouhodobých pobytů nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci ubytování a služeb. Rádi vyjdeme vstříc Vaším požadavkům. 

Pro ubytované hosty je možná sleva na green fee ve výši 30 % (Park Golf Ostrava).

Podmínky zrušení rezervace  - STORNO  podmínky

Host může zrušit rezervaci zdarma nejpozději 3 dny před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 3 dny před příjezdem je host povinen uhradit 100 % celkové ceny. Ubytovatel má nárok na zálohu ve výší až 100% celkové ceny. Na již uhrazené zálohy není nárok na jejich vrácení ani v případě, že ubytování bylo zrušeno nejpozději 3 dny před příjezdem. Zálohu na ubytování si HOTEL nárokuje zejména v případech  objednávek dlouhodobých pobytů a objednávek ve vybraných termínech.      

Podmínky, zálohy na ubytování, zrušení rezervace  - STORNO podmínky pro ubytování zahájená od 1.1.2020, včetně potvrzených rezervací na rok 2020, přijatých již v roce 2019 

Platby (zálohy) na ubytování hrazené převodem na hotelový účet se požadují ve výši cca 30 - 100% z celkové ceny za pobyt. Doplatek do plné (celkové) ceny je následně hrazen ihned při příjezdu, není-li dohodnuto jinak, a to na hotelové recepci nebo na určeném místě. Zálohu na ubytování si HOTEL nárokuje zejména v případech objednávek u dlouhodobých pobytů, u objednávek ve vybraných termínech nebo u objednávek v přestihu (např. více, než 1 měsíc před příjezdem).  

Pokud dojde ke stornování pobytu, záloha propadá ve prospěch hotelu a tím zaniká nárok na její vrácení.

Na tyto zálohy se vztahují tyto STORNO poplatky:

Pokud host zruší pobyt:

  • 7 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak
  • 14 – 7 dnů před příjezdem – poplatek 70 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak 
  • 21 – 14 dnů před příjezdem – poplatek 50 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak
  • 180 - 21 dnů před příjezdem – poplatek 30 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak

Platební a další podmínky

Platit je možno na místě, v hotovosti, platební kartou, případně po dohodě na fakturu v CZK (Kč), EUR, USD nebo PLZ. Zálohy a předplatby se platí po individuální dohodě nebo na základě požadavku-výzvy ubytovatele. Pokud není na základě požadavku ubytovatele záloha, předplatba za ubytování uhrazena dle výzvy a ve stanoveném termínu může ubytovatel od smlouvy odstoupit.   

V případě příjezdu mimo check-in nebo odjezdu po check-out může být navíc účtován 10% a více poplatek z ceny za ubytování na jednu noc.   

V případě objednání ubytování přes www.booking.com platí cena a další podmínky uvedená v rezervačním systému booking.com, nikoliv cena stanovena ceníkem na této webové stránce nebo dohodou!

HOTEL si vyhrazuje právo změny cen, bez ohledu na platný ceník. O těchto změnách si informace můžete vyžádat telefonicky na RECEPCI ne mailem na: recepce@hotel-silherovice.cz

HOTEL si vyhrazuje právo vybrat v den příjezdu zálohu - kauci na případné škody vzniklé nešetrným nebo nedbalým zacházením. Záloha může být požadována do výše určené ubytovatelem, minimálně však 1.000,-Kč. V případě, že škoda nevznikla bude záloha ubytovatelem vrácena při odjezdu po převzetí ubytovacího zařízení.