Ceník a podmínky

Příjezd (Check-in)  : od 14:00 hod. (2 p.m.) do 22:00 hod.  
Odjezd (Check-out): do 11:00 hod. (11 a.m.) nebo dle dohody ...

Ceník platný od 14.11.2019. Ceny jsou uvedeny v CZK. 

Ubytování na 1 noc / 1 night

Ubytování na 2 a více nocí dohodou. V případě oslav, svateb, skupinových pobytů, firemních, sportovních akcí nebo dlouhodobých pobytů nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci ubytování a služeb.  

V některých pokojích je možno dle dohody umístit přistýlku. Cena ... 350,- / Kč / os. / noc.

Specifikace pokojů:

Pokoje jsou různých dispozic (single beds, double bed, kombinace). Všechny mají socíální zařízení. K dispozici za přípatek možno využít vybavenou společnou kuchyňku. Apartmán A2 vybaven vlastní kuchyní. 

ZMĚNA CENY! HOTEL si vyhrazuje právo změny ceny oproti ceníku. Ceny oproti platného ceníku se mohou stanovit individuálně, po dohodě s hostem, firmou, skupinou. 

Snídaně

V ceně ubytování není snídaně. Snídani je možno objednat za příplatek v den příjezdu. Příplatek za snídani pro ubytované hosty je od 100,- Kč/den/osoba (individuální nebo bufet snídaně), případně si snídani můžete vybrat ze snídaňového menu. Děti do 4 let mají snídani formou bufetu ZDARMA, je-li takto snídaně podávána. V případě větších skupin nebo po dohodě je snídaně podávána formou bufetu. Standardní doba výdeje snídaně je od 8:00 hod. do 10:00 hod., případně po dohodě možno i v jiném čase. Po dohodě Vám můžeme také připravit snídaňový balíček. 

Bonusy, slevy, příplatky

Ceny jsou uvedeny vždy za noc a v CZK (Kč) vč. DPH. Děti do 4 let mají pobyt ZDARMA bez nároku na lůžko. Dětskou postýlku Vám na vyžádání můžeme zapůjčit za poplatek 350,- Kč. V případě oslav, svateb, skupinových pobytů, firemních akcí nebo dlouhodobých pobytů nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci ubytování a služeb.  

Podmínky zrušení rezervace  - STORNO  podmínky

Host může zrušit rezervaci zdarma nejpozději 3 dny před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 3 dny před příjezdem je host povinen uhradit 100 % celkové ceny. Ubytovatel má nárok na zálohu ve výší až 100% celkové ceny. Na již uhrazené zálohy není nárok na jejich vrácení ani v případě, že ubytování bylo zrušeno nejpozději 3 dny před příjezdem. Zálohu na ubytování si HOTEL nárokuje zejména v případech  objednávek dlouhodobých pobytů a objednávek ve vybraných termínech.      

Podmínky, zálohy na ubytování, zrušení rezervace  - STORNO podmínky pro ubytování zahájená od 1.1.2020, včetně potvrzených rezervací na rok 2020, přijatých již v roce 2019 

Platby (zálohy) na ubytování hrazené převodem na hotelový účet se požadují ve výši cca 30 - 100% z celkové ceny za pobyt. Doplatek do plné (celkové) ceny je následně hrazen ihned při příjezdu, není-li dohodnuto jinak, a to na hotelové recepci nebo na určeném místě. Zálohu na ubytování si HOTEL nárokuje zejména v případech objednávek u dlouhodobých pobytů, u objednávek ve vybraných termínech nebo u objednávek v přestihu (např. více, než 1 měsíc před příjezdem).  

Pokud dojde ke stornování pobytu, záloha propadá ve prospěch hotelu a tím zaniká nárok na její vrácení.

Na tyto zálohy se vztahují tyto STORNO poplatky:

Pokud host zruší pobyt:

  • 7 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak
  • 14 – 7 dnů před příjezdem – poplatek 70 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak 
  • 21 – 14 dnů před příjezdem – poplatek 50 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak
  • 180 - 21 dnů před příjezdem – poplatek 30 % z ceny ubytování, není-li dohodnuto jinak

Platební a další podmínky

Platit je možno na místě, v hotovosti, platební kartou, případně po dohodě na fakturu v CZK (Kč), EUR, USD nebo PLZ. Zálohy a předplatby se platí po individuální dohodě nebo na základě požadavku-výzvy ubytovatele. Pokud není na základě požadavku ubytovatele záloha, předplatba za ubytování uhrazena dle výzvy a ve stanoveném termínu rezervace zaniká, není-li dohodnuto jinak.   

V případě příjezdu mimo check-in nebo odjezdu po check-out může být navíc účtován 10% a více poplatek z ceny za ubytování na jednu noc.   

V případě objednání ubytování přes www.booking.com nebo hotel.cz platí cena a další podmínky uvedená v rezervačním systému booking.com nebo hotel.cz, nikoliv cena stanovena ceníkem na této webové stránce nebo dohodou!

HOTEL si vyhrazuje právo změny cen, bez ohledu na platný ceník. O těchto změnách si informace můžete vyžádat telefonicky na RECEPCI ne mailem na: recepce@hotel-silherovice.cz

HOTEL si vyhrazuje právo vybrat v den příjezdu zálohu - kauci na případné škody vzniklé nešetrným nebo nedbalým zacházením. Záloha může být požadována do výše určené ubytovatelem, minimálně však 1.000,-Kč. V případě, že škoda nevznikla bude záloha ubytovatelem vrácena při odjezdu po převzetí ubytovacího zařízení.